"

בחרנו ביונית לנהל את פרוייקט שיפוץ הדירה שלנו, שכלל הריסה מן היסוד ובניה מחדש של שטח בן 140 מ״ר, בשתי קומות. מעבר ליכולות המוכחות של יונית בניהול פרויקטים כאלה, יונית ידועה ביכולת העיצוב הנהדרת שלה בסגנון הנורדי, הסגנון אשר בחרנו עבור הדירה. יונית תכננה מחדש את חלוקת החלל ובניית החדרים, תוך התחשבות בצרכים הספציפיים שלנו, ובאילוצים הלא מעטים שבשטח.

זה היה פרויקט מורכב, גם בשל אילוצי הזמן שהכתבנו וגם בגלל השינויים הרבים שביקשנו תוך כדי תהליך, ויונית עשתה עבודה נהדרת! היתה מעורבת בכל שלב, עד הפרטים הכי קטנים, הכילה בסבלנות את השגעונות והקפדנות שלנו, וניהלה את הפרויקט, עד השלמתו המוצלחת. רמת הטעם הגבוהה שלה הביאה לתוצאה סופית מדהימה, מדויקת ומעוררת השראה.

תודה יונית על הכל!

יסמין תגר

"

הגעתי ליונית בעקבות המלצה של חברה – לפנינו עמד שיפוץ של בית ועיצובו מחדש. אין לי מושג מה היינו עושים בלעדיה!

כל כך הרבה בלתמ״ים צצו במהלך הדרך ויונית עזרה לנו לנשום עמוק ולפתור את כולם. בסבלנות עצומה הסתובבה איתי ימים על גבי ימים כדי למצוא ריהוט, קרמיקה, כדי לבחור מטבח ואביזרי אמבטיה… היה לה חשוב שהכל יקלע לטעמנו ויעמוד במסגרת התקציב שלנו. לא מצליחה אפילו לדמיין איך הייתי מצליחה לעשות זאת בלעדיה. אפילו ברגעים שכבר אני איבדתי את הסבלנות היא שמרה על קור רוח – דבר שהוא חשוב מאין כמוהו על מנת לצלוח תהליך של בניית בית… זכיתי בבית הזה, ביופי שלו, בהרמוניה בין כל חדריו – והקרדיט לגמרי מגיע לה.

נוגה רוטשטיין ידיד ציון

"

יונית מוכשרת, מקצועית, עניינית והכי חשוב קשובה אלינו ולרצונות שלנו. היא הובילה וניהלה את התהליך כולו, החל מבחירת הקבלן וכלה בבחירת האקססוריז. הרגשנו כאילו היא עסוקה אך ורק בעיצוב הבית שלנו וברור שלא… בזכותה יש לנו בית יפהפה!

פנינה וזאביק טוקר

"

נהננו מאוד לעבוד עם יונית בגלל הנעימות שלה, בגלל שתמיד היה אפשר להשיג אותה ולהתייעץ ומכיוון שהיתה לה המון סבלנות להתלבטויות שלנו. יונית חסכה לנו הרבה זמן וכסף – היא עבדה מול הקבלן והספקים וכיוונה אותנו לחנויות שהתאימו לתקציב שלנו. יונית הצליחה לקלוט את הסגנון שלנו ולקלוע לטעמנו, היו לה רעיונות פרקטים ויצירתיים גם לסיטואציות שהיו בלתי סטנדרטיות.

נעמה ושי ברנשטיין

"

יונית המוכשרת והאלופה, תודה מכל הלב על העבודה המסורה שלך, הבית שלנו יצא מושלם!! הרבה מעבר למה שציפינו. הליווי הצמוד שלך והדיוק במציאת פריטים ייחודיים שיתאימו לסגנון העיצובי של הבית הפכו את התהליך לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת. גם ברגעים שלא הייתי בטוחה במה לבחור מבין האפשרויות ידעת לתת מרחב כדי שנהיה שלמים עם התוצאה. בנוסף למקצועיות ולטעם המשובח והבלתי מתפשר שלך, את מהממת וכיף לעשות איתך שופינג! מאחלים לך המשך יצירה והמון פרוייקטים מוצלחים.

קארין וירון צימרמן